Bioline Kediotlu Tartar Önleyici Çubuk

ursaminor

Siz de görmüşsünüzdür, Bioline'ın bu kediotu çubuk paketlerini.

Çubuk deyince insanın aklına hemen normal ödül çubuğu geliyor yalan değil.
Bugün petshopa gittiğimde yine gördüm paketi. Diş konusunda biraz hassas olduğumdan, tartar önleyici ibaresi beni cezbetti.
Paketi aldım, ofise geçtim. Açtım baktım bildiğiniz ağaç dalı çıktı içinden :D

Hatta kızlara dedim ki ağaç dalına 15TL vermişim :D
Reyyanhan da misvak benzetmesini yaptı. Aslında haksız değil :)

Bunlar kediotu bitkisinin dallarıymış.
Eve geldim, paketi açtım. Bir adet Fıstık hanıma verdim. 1 saat başından ayrılmadı, ucunu kemirdi. Sonra yemek yedi ve 1 saat uyudu. Uyanınca, hemen bulup yeniden kemirmeye başladı.
Epey oyalayıcı oldu. Hiç tahmin etmemiştim bu kadar olacağını. Hem de yararlı bir şey.

İlk kullanımın ardından sizlere de tavsiye ediyorum. Gelişmeler olursa yeniden bilgilendiririm.. :)
Başka kullanan varsa, izlenimlerini paylaşırsa sevinirim.