Tatile Gidince Kedim

KedimVar

Cuma günü 10 günlüğüne tatile gideceğiz.
Kedilerimin maması dolu olacak zaten yedikçe üstten yeni mama gelen kaplardan.
Suları dolu olacak.Kumlarını temizleyip altındaki poşetini de boşaltmış olacağız.
Her gün arkadaşım gelip bakacak. (kumunu temizleyecek, suyunu yenileyecek, mamasını bitince yenisini koyacak ki biteceğini zannetmem.)
Eksik bir şey var mı? Başka bir şey yapmalı mıyım rahat etsinler diye?
Asıl korkum steve girip yemek yememesi. Peri geçen sene gittiğimiz tatilde her gün arkadaşım gelip bak asına rağmen strese girip yemek yememişti ve biz de tatili erken bitirmek zorunda kalmıştık. Ama o Zaman yalnızdı. Şimdi yanında başka bir arkadaşı var. Umarım yine böyle bir şey olmaz. Çünkü bu sefer erken dönme gibi bir imkanımız kesinlikle yok. Sizce yine strese girip yememeliyim yapar mı?

17 CEVAP

Luckyssss

Bide size ait sen kokan bi tişörtünü falan yakınlarına koyarsan strese girceklerini düşünmüyorum :)

KedimVar

İyi hatırlattınız onu da koyayım böylece hiçbir sorun olmaz. :))