Kandı Dışkı

egzocan

arkadaşlar iki gün önce mama değişikliği yaptım bugun kedimin dışkısında kan gördüm . sebebi mama değişikliği olabilir mi bu konuda fikri olan var mı
not: önceki maması bonocibo geçtğim mama purina one

24 CEVAP

Minnak53

Reyyanhan hoşgeldin :)
Arkadaşlar ursaminor patinin kanlı dışkı yapmasının nedenini mama değişikliğine yorumladı bende başka bir sebebe bağladım vete götürmesini söyledim konuyu uzatmayalım artık can sıkıcı bir durum olmaya başladı!
Sevgiler

Kadirbyrk

Eger kediniz yavruysa genclik hastaliklarina yakalanmis olabilir belirtileri sunlardir asiri kilo kaybi istahsizlik halsizlik ve kanli ishal yaklasik 1 hafta once benim kopegim bu hastaliga yakalandi ve allah gostermesin neredeyse olecekti hayvancagiz cok riskli ve tehlikeli bir hastalik ben kopegime yogurda nisasta katip agzini acarak zorlayarak verdim ve asiri kilo kaybindan dolayi vitamin hapi verdim vede ishal asisi bende cok sukur gecti allah sifa versin kediciginize ve bir veterinere acilen goturmeniz gerekiyor belkide hic endiselenecek birseyi yoktur

Zlatan

Benim aklıma şey geldi; kuru mama bağırsaklarını yada anüs çıkışını kanatmış olabilir diye düşündüm yani sertliğinden dolayı. Ama bilemem geçmiş olsun sizede.

Zlatan

Şey birine aırdumda kediniz ishalse büyük aorunmuş. Parazitlerle ilgiliymiş umarım minnoşun aşısı vardır. Umarım kabızlıktan falandır

Minnak53

Mama değişikliğinden isal olur kanlı dışkı olmaz vetineze götürün vakit kaybetmeden .. geçmiş olsun

Minnak53

O zaman google yardımıyla hepimiz birer vet birer dr olalım yapmayın allah aşkına evet birbirimize sorularımızı soruyoruz başına gelen varsa notunu düşüyor zaten ama bu sonrasında veterinere götürülmemesi anlamına gelmez!

Minnak53

Cevaplarınızda google da link atmışınız ona istinaden yazıyorum bakıp bakıp o zaman teşhisi biz koyalım burası teşhiş sayfası değil ne yazık ki.. ayrıca benim başıma geldiği için net cevap veriyorum mama değişiminde isal olur en fazla kanlı dışkının nedeni farklıdır emin olmadığınız konularda yorum yapmayınız lütfen..

Minnak53

Cotontzu_Siri bütün kediler evet farklıdır çok doğru tespit.. anlayan anladı derken konuyu sen anlamışsın ya zekisin tebrikler...

Minnak53

ursaminor önce mamadan dediniz sonra google dan linkler gönderdiniz sonra ben kesin birşey demiyorum diyorsunuz iletişimde sıkıntı olduğu aşikar dünyanın benim etrafımda döndüğünü nerden çıkardınız yorumlarınız çok ilginç