Zuzuyada Acana Mı Alsam Yada Felicia Mı Alsam

Luckyssss

Arada kaldım acana yı yer mi acaba

27 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ben farklı demedim ki. Kullanmıyor dedim. Yazdığımı okudunuz mu?

HAY_DOST

Arkadaş daha önce köpeğine felicia yediriyorDu yani BONACİBO

HAY_DOST

Ben konu ile alası olmayan bir şey söyledim arkadaş önce köpeğine felicia yediriyordu yani bonacibo

Cotontzu_Siri

now fresh yediriyor ve acanaya geçecek :D

Luckyssss

Evet acanaya geçicem zuzu ya bilmeden new cat almıştım içeriğinin kötü olup olmadıgı bilemyerek o yüzden sordum felicia mı acana mı diye tabi kendimi fazla zorlamamam gerekiyo

Luckyssss

Fyatlar konusunda ucuz ama iyi bir mama olsun istiyorum ucuz dediğimde 60-70 tl civarında

Cotontzu_Siri

Kaç kilo için 60 70 tl

Luckyssss

2 bucuk 3 kilo için

Cotontzu_Siri

Bozita olabilir

HAY_DOST

Attığım linkteki 1 ay gider zaten

Cotontzu_Siri

İstediği fiyat için fazla pahalı değil mi bu