Annemleri Kedi Almaya İkna Etmek Üzereyim Ama Bi Sıkıntı Var.

Sirinkedisever

Anneme sorunca tuvaletini nereye yapacak dedi tuvalet eğitimliler dedim
Annemin ablası kediden dolayı ameliyat olmuş ondan korkuyodu aşılarını yaparsak bişe olmicanı söyledim
Yanlız... Annemin kafasında hala kaç senedir aklında olan ; evde kedi yaşamaz. Cümlesini bi türlü kafasından atamadım. Annemi evde kedi bakılabileceği konusunda ikna edebilecek bi bilgisi olan var mıdır acaba?

25 CEVAP

Sirinkedisever

Ya umudumu yitircek şeyler söylemeyin lütfen....

mia1598

Eğer annen isteksiz bir şekilde sadece sen çok israr ettiğin icin kedi almana izin veriyorsa inan bir süre sonra istemeyebilir .Ama onun dışında kediler zaten köpekler gibi bir bahceye ihtiyaç duymazlar zaten evde yaşamaları daha sağlıklıdır.Eger annem benimki gibi çok titizse kedinin evde beslenebilecek en temiz hayvan oldugunu söyleyebilirsin çünkü kendilerini sürekli yalitarak temizliyolar.Ama dana bir tavsiye bazi kisiler kesinin kumunu günde 1 kere temizliyor. Ama sen annenin kediyi istemesi icin her yaptığında temizle böylece koku çok az olur ben de günde 3-4 kere temizliyorum

AYFER34

:) asilik yap eve direk kediyi götür

charmed88

Kediyi alıp getiriyorsun sonra sana bile vermiyorlar

Toscana

Peygambermiz evinde kedi bakmış kedi bakmak sünnet ismi müezzamış kedisinin iannenize netten bulup okuyup

Goupe

Ben alıp eve getirdim. Bilmiyorum ne kadar doğrudur ama deneyebilirsin.

Goupe

Bu arada @sude4luhan denemedi sallıyor sallıyor

Sirinkedisever

Eee annemi ikna etim sizlere cevap yazamadım üyeliğim dondurulmuştu. Annemi ikna ettim fakat komşular istemiyor (onların evleri de). "Komşular evlerinde kedi istemiyor" soruma cevaplarınızı bekliyorum. :) ve kediyi de ölene kadar bakabileceğimden eminim :))

charmed88

Senin evinin içindekilerden komşularına ne yahu kirani oduyorsan o ev senindir keid napacak duvarı mi karalayacak dusakabinimi yıkacak hey allam ya bence sen kedi alma

Friolero

Benim annem de başlarda istemiyordu. Daha doğrusu benim kedimi sahiplenmem bile tamamen tesadüf oldu. Benim bile aklımda yoktu. Yani annemle kedi alalım konuşması hiç geçmedi aramızda. Birden karşıma çıktı, yardıma ihtiyacı vardı. Ben de hiç düşünmeden aldım.

Dediğim gibi annem hiç istemiyordu. Habersizce eve getirdim. Annem şimdi bizden çok seviyo bizim kızı :)

Ayrıca ben komşulara kedim var demesem kimsenin kedim olduğundan bile haberi yok. O kadar kendi halinde, minnoş hayvanlar bunlar, kimseye rahatsızlık vermezler ki.