Kedimin Tuvalet Kabinin Kapısı

sarpyilmaz

Kedimin tuvalet kabininin kapısını yanlışlıkla kırdım oraya kapı yerine çarşaf düşünüyorum aynı boyutlarda üstten bantlamayı düşünüyorum kedim sizce yer mi bantları değişik bir çözüm bulabilir misiniz kapısız kaldı yavrumun tuvalet kabini :( :(

28 CEVAP

Cotontzu_Siri

Olmaz

sarpyilmaz

Hmm okey sağol :)

Reyyanhan

Resmini çekip atın. Eğer benimki ile aynı ise size kargolarim kapı

batuhantopcu

Reyyanhan
Öldürmüyor ama süründürüyor galiba :)) ben tuvalet kokusu alıyorum her kum değiştirdiğimde serpiyorum onu kumunun üstüne. Tuvalete girip çıktığını mis kokudan anlıyorum :)

Cotontzu_Siri

Barf diyeti= daha düşük maliyet, daha az dışkı kokusu :D, daha sağlıklı hayvan

ursaminor

Hmm sanki bir şehir efsanesi kokusu alıyorum :D
Yahu biz Acana Pasifica kullanmaya başladıktan sonra kızın kakasının nasıl koktuğunu unuttuk. Yani dibine bile girsen, temizlerken filan asla kokmuyor...
Balıklı mamalara laf etmeyiniz efem o yüzden eheheh

Cotontzu_Siri

Bütün hafta gidiyor.

sarpyilmaz

Arkadaşlar öneriniz yok mu :( Kapısız kullansam bir dezavantaj olur mu ki

sarpyilmaz

Cotontzu Siri
Peki küçük bir çarşaf ile orayı kapı gibi kullansam çarşafla üstten bantla yapıştırsam kedim için sıkıntı olur mu bant yerini de kapatsam bir şeyle ?

Cotontzu_Siri

Yani sıkıntı olmaz

Cotontzu_Siri

Haftada bir kere. O da pazar günü :D

Reyyanhan

Bizde seni seviyoruz :)

pinarcaya

Benim kedim kapıya alisamadigi için kapısız kullanıyorum. Bir sorun olmuyor.