Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Avrupa VTM Veteriner Kliniği

0(242) 324 35 15

3 Üye Tavsiye Ediyor
Sahipsiz hayvanların tedavisinde sadece ilaç masrafları alınıyor.
Hizmetlerimiz

Genel Muayene Kliniğimizde her türlü hastalarımızın fizik muayenesi yapılmaktadır.

Spesifik Muayene Kliniğimizde ileri tetkik ve tedaviye yönelik olarak nörolojik, dahili, ortopedik, cerrahi, doğum muayeneleri yapılmaktadır.

Acil Muayene Acil muayene mevcut cihazlarımız ve yoğun bakım koşulları sağlanarak yapılmaktadır.  Aşılamalar ve SMS'le Bilgilendirme Köpekler için Kuduz, Karma, Corona, Bronchine, Lyme ve Tetanoz aşılamarı. İç Parazit (Toxoplazma, Kist Hidatik vb.), Dış Parazit (Kene, Pire, Uyuz vb.) tedavi uygulamaları. Kediler İçin Kuduz, Karma, Luekemia ve Tetanoz aşılamalrı. İç Parazit (Toxoplazma, Kist Hidatik vb.), Dış Parazit (Kene, Pire, Uyuz vb.) tedavi uygulamaları. Kliniğimizde takip edilerek bilgileriniz kayıt altında tutularak size gününde sms ile bilgilindirme yapılmaktadır.

Cerrahi Uygulamları Kliniğimizde her türlü cerrahi oprasyonlarımız kısırlaştırma (kastrasyon, ovariohisterectomy), sezeryan, kırık (osteosentez), çıkık, total kalça protezleri, göz operayonları ( entropion, ektropion, harder bezi kisti, serbest iris kisti vb.) ve daha çok cerrahi girişimler Cerrahi Uzman Veteriner Hekim tarafından yapılmaktadır.

Micro Çip Uygulaması Bilindiği üzerine evcil hayvanlar içinde kimliklendirme ve kayıt altına alınabilmesi için uygulanması zorunlu olan micro-çip uygulamasıda kliniğimizde pirinç tanesi büyüklüğündeki micro-çipin ağrısız bir şekilde uluslararası belirlenen sol kürek kemiği bölgesine deri altı implantı zahmetsizce yapılmaktadır.  Laboratuar Kliniğimizde Hemogram ( Tam kan tahlili ), Biyokimya ( Karaciğer, böbrek, pankreas, elektrolit, safra kesesi ) tahlili, CRP , kan frotisi, idrar tahlili, dışkı muayenesi, dermatolojik muayene, mikroskobik muayeneler yapılmaktadır.  Diş Bakımı Ve Ünitesi Kliniğimizde Uzman Hekimimiz tarafından Diş ve Diş eti muayenesi, Kavitron cihazı ile detertraj ve polisaj (Diş taşı temizliği), diş çekimi yapılmaktadır.  Radyoloji Kliniğimizde X-Ray (Röntgen), USG (Ultrasound) ve EKG çekimleri Uzman Hekimiz tarafından yorumlanarak yapılmaktadır.  Veteriner Eczanesi Kliniğimizde tedavi ve tedavi dışında da gerekli olan ilaçların, takviye gıdalarına, reçeteli ilaçları ve reçeteli mamaları rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler Kliniğimizde Sağlık dışında Traş, Banyo, Bakım uzmanı tarafından titizlikle yapılırken, Pet shop kısmında aksesuarlarına ve profesyonel mamalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sormak istediğiniz başka sorularınız için lütfen bize ulaşın.