İlan Yayında Değil

İlan, dostumuz henüz yuva bulamadan yayından kaldırıldı. Umarız her şey yolundadır.

Muazzez'e Yeni Bir Ev Arıyoruz

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

Muazzez'e Yeni Bir Ev Arıyoruz fotoğraf

Muazzez 1.5-2 yıldır bizimle kalıyor. Elimde olmayan sebepler yüzünden ona başka bir ev bulmamız gerekiyor. Kendisi biraz hareketli, bazı geceler gelip sizinle birlikte uyur ama genelde geceleri evin içinde kendi halinde gezer. Masanın üstündeki bardakları yere atma huyu yoktur, şimdiye kadar sadece 1 vazo kırdı, o da çiçekleri sevmediği için :) Genelde tepelerde gezmeyi sever. Evdeki dolapların üstünden aşağıdakileri izlemeyi seviyor. Siyah ipleri ve biber saplarını kovalamayı çok seviyor.

Sevdiği yiyecekler: Ciğer, salam, zeytin, tavuklu kuru mama.

ÖNEMLİ! Yetişkinliğe geçiş döneminde olduğu için kızgınlığa girip çıkıyor bu sıralar, en kısa sürede kısırlaştırırsanız iyi olur. Onun dışında aldığımdan beri aşılarını tam yaptırdım. Yıllık aşıları yapılmadı, onlar da senede bir kere yapılıyor zaten. 3 ayda bir de parazit aşısı var diye biliyorum ama çok masraflı bir şey değil, detaylarını internetten araştırabilirsiniz.

Sahiplenmek istediğiniz takdirde mama kaplarını, tarağını, kum kabını ve oyuncaklarını veririm. Bunlar için masraf yapmanıza gerek yok.

YORUMLAR


Tarih
22.06.2020
Adı
Muazzez
Şehir
Ankara
Yaş
Yetişkin (2 - 7 Yaş)
Boyut
Orta Boy
Cinsiyet
Dişi
Kimden
Sahibinden

BENZER İLANLAR