Bobo yakışıklı karizmatik

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le
Bobo yakışıklı karizmatik fotoğraf

Bobo 6,5 aylık erkek. iç dış parazitleri ve diğer tüm Aşıları tamamlandı.Sağlık pasaportu çıkarıldı. Veteriner kontrolleri ve kısırlaşma operasyonu da yapıldı. İhtiyacı olan sıcacık bir yuva aile ortamı sevilecek değer görecek Her zorlukta terketmeyecek ailesi olsun istiyoruz. Bobo Romantik,duygusal Aynı zamanda aşırı uysal sevilmek okşanmak İÇİN doğmuş sanki.. Öpülmeyi göğsünüzde yanınızda uyumayı çok sever.. takipli şartlı yuvaya verilecek..

📣📣📣Bana kendinizi tanıtan bir yazı yazarak ulaşabilirsiniz

📣📣Eğer bir kedi evlat edinmek istiyorsanız; ✅Kaliteli mama ile beslemelisiniz. Bu onun sağlığı için ön koşul ✅Aşılarını ve veteriner kontrollerini aksatmamalısınız, sağlıklı olduğu gibi hasta olabileceğini ve tedavisini yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. ✅Dişi olsun erkek olsun zamanı geldiğinde kısırlaştırmanız zorunludur, bu tartışmaya açık değildir, neden kısırlaşması gerektiğini araştırıp okuyabilirsiniz. ✅Evinizde camlarınızda sineklik olmalıdır. Pencereden veya balkondan düşen kediler en hafif tabiriyle yaralanıyorlar, diğer şeyleri anlatmak bile istemiyorum. ✅Evlat edindiğiniz cana uygun bir yuva bulmak nasıl sorumluluğumsa, iyi bakıldığını takip etmek de sorumluluğumun devamı, o nedenle evden göndereceğiniz foto / videoları esirgemeyiniz, gönüllü yapılan bu işin tek motivasyonu onlardır.

✅✅Tüm bu sebepler nedeniyle evlat edineceğiniz can için bir bütçe ayırmanız gerekecektir. Bunu göze almalısınız...

YORUMLAR


Henüz hiç yorum yazılmamış.
Patilihayat

Bobo (Patilihayat)

0(534) 956 63 39

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
02.12.2020
Adı
Bobo
Şehir
Ankara
Yaş
Yavru (0-6 Aylık)
Boyut
Orta Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Sahibinden

BENZER İLANLAR