HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 46781 KG MAMA BAĞIŞLANDI

Sokö (Sokak Köpeği) Sahiplenme İlanları

Zorlu şartlar altında hayatta kalmaya çalışan sokak köpekleri doğdukları andan itibaren tetikte olmak zorundadırlar. Çok zekidirler ve hayatta kalmak için zekalarından faydalanırlar. Tıpkı diğer köpekler gibi sıcak bir yuvaya sahip olmayı hak ederler. Sevgileri çok gerçek ve güçlüdür. Kendilerini sahiplenen kişiyi her şeyden ve herkesten çok severler. Sahiplerini terk etmezler ve gösterdikleri sadakatle en yakın arkadaş haline gelirler.

Sokak köpekleri melez olup birçoğu çok sayıda ırkın benzersiz karışımları olma özelliği taşırlar. Bu nedenle safkan köpeklerde görülmesi olası genetik hastalıklarla sokak köpeklerinde karşılaşılması riski yok denecek kadar azdır. Yavruluk dönemlerinden itibaren kirli ortamlarda yaşam mücadelesi verdikleri için bağışıklık sistemlerinin çok daha güçlü olduğu kolaylıkla söylenebilir. Bunun sonucunda sokak köpekleri çok daha sağlıklı olurlar ve kolay kolay hastalanmazlar.

Neden Soko Sokak Köpeği Sahiplenmelisiniz?

Sokak köpekleri eğer agresif yapıda değillerse kendilerine saldırılmadığı sürece insanlara saldırmazlar. Pek çoğu, insanlardan gördükleri kötü davranışlara bağlı olarak ürkek karakterlere sahiptir. Yalnızca kendilerine kötü davrananlara ve korktukları kişilere tepki verirler. Kendilerine iyi davranan insanların en iyi dostu olabilirler. Evlerde yaşayan köpeklere göre çok daha fazla deneyim yaşadıklarından kişilikleri çok daha güçlü olabilir.

Sokak köpeği sahiplenmek isteyen kişiler Soko sokak köpeği ilanları ile hayvan dostlarımıza sıcak bir yuva vermenin mutluluğunu yaşayabilirler. Siz de sokak köpeği beslemek isterseniz köpek sahiplendirme ilanları aracılığıyla patili dostunuzla en kısa sürede bir araya gelebilirsiniz.

Devamını Göster »