Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedi nasıl yakalanır?

Blue
Blue

1701


Merhabalar, bahçemizde beslediğimiz bir sokak kedisinin alnında biraz büyük bir yara ve patilerinde kanama vardı yakalayıp veterinere götürdüm bakımları yapıldı yaraları temizlendi ancak alnındaki yarasına pansuman yapmam gerekiyor fakat beni gördüğü yerde kaçıyor artık kafesin içine ıslak mama koydum içeri girmedi ve ellerimle de ensesinden tutup yakalamadım bir türlü ne yapabilirim?


11 Cevap

PetlebiAlisveris
PetlebiAlisveris

106534


Aynı sorunu ben de 1-2 ay evvel bir yavru kedide yaşamıştım.beni görmeyeceği bir yere geçip kafesin küçük pencerelerinden ip sarkıtıp yavrunun ipi takip etmesinden faydalanarak ipi az az çekere kafesin içine sokabilmiştim. büyük bir kedi bu numarayı yutar mı bilmem ancak denemeye değer.


Rammer
Rammer

1974


benim kedim değil kafesi görmek sesini duyduğu anda ortadan kayboluyor ya uyurken yakalayıp gözlerini elimle kapatarak sokuyorum ya da yine uyurken üzerine kafesi göremeyeceği bir şey kapatıp o şekilde kafese sokuyorum


Luigi
Luigi

336


Mama ile içeri çekmek bence aç kaldığında mümkün olacaktır belki biraz daha sabrederseniz bu taktik işler.ya da baktınız içeri girmedi sıkıştırabileceğiniz bir köşeye mamayı koyun o yerken arkadan ellerinizi havlu gibi bir şeyle koruyarak ensesinden yakalayabilirsiniz belki.


Blue
Blue

1701


ip numarasını deneyeceğm bakalım.


Catslove
Catslove

269


Bence ensesinden güvenli şekilde yakalayın...*İtalik Yazı


firtina123
firtina123

2020


Ben hep uyurken yakalıyorum


melikezeybek3
melikezeybek3

398


yavaş yavaş yaklaşın yanına ya da yemek verdiğiniz sırada hemen tutup koyun


ufaktefekkedi
ufaktefekkedi

802


Önce hiç bişey yapmıyor gibi yap sonra kucakla!


bilgehan17102005
bilgehan17102005

2613


Mamayla tuzağa çekmelisin


lesibon
lesibon

755


Ona iltifat et kediye zarar verme sakına eğer pansuman yapılacak yerine dokunursan mikrop kapar . Bu yüzden kediye gel kuzum , gel bebeğim , gel bir tanem gibi sözler söyle o zaten gelecektir . Eğer uyurken pansuman yapmaya çalışırsan her tarafını yırtabilir tam böyle uykusu geldiği zaman kendini temizlerken (yalarken) tut ve pansuman yapmaya başla . Canını acıtmadan .


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
15134 Görüntüleme
11 Cevap
5 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor