Jungle Kedi Maması

Bu markayı kullandığımda beri kedim aşırı tuy dökmeye basladi sizde de böyle bir sorun oldu mu

6 CEVAP

Renklipati

Bu mamayı çok mecbur kalmadıkça sokak canları na bile almıyorum, farklı mamaya geçmenizi tavsiye ederim çok düşük segment bir mama tüy dökümü normal bu mamada

duman_cat_world

Tabii ki felaket tüy döker, içerik çöp; market maması. Mümkünse sokaktakiler için bile tercih etmeyin. Golosi alabilirsiniz Jungle fiyatında neredeyse.

Palyaco

Golosi alın yada obivan selection içeriği daha iyi bu mamalarin bütçe olarak

Patilehayati

market maması tabikide tüy döker. daha kaliteli mamaya geçin derim market maması olmasın

irmtnc3

Mamanın içeriği çöp Tüy dökmezse sorun olurdu zaten:) Daha iyi bir mamaya geçmelisiniz

zzeynepbetul

Jungle yememesi çok normal çünkü içeriğinde et olup olmadığı bile belli değil. İçeriğinde kurutulmuş et proteini, et türevleri vs. gibi olan mamaları tercih etmemenizi öneririm. Ayrıca içeriğinde et var isede bu oranların belirtilmeside çok önemli. Eğer uygun fiyatlı içeriği hiç olmazsa biraz daha iyi bir mama istiyorsanız mystic önerebilirim.