Köpek Mama Önerisi

Ekineroglu

Merhaba, sokakta baktığımız bir köpek var. Ben her ne kadar yavru köpek sansam da bir baktım iki gün içinde hamile kaldı 😔 bu sıra belediye tarafından çok köpek atılımı oldu. Bu çocuk ve başka bir köpek geldi sokağımıza ve küpeleri vs yok. Diğer köpek erkek olduğu için hemen çiftleşmişler ( pazartesi erkek kısırlaşacak)

Yavru sandığım köpeğin cinsi öyleymiş veteriner öyle dedi. En az 2 yaşında varmış ve sokak köpeği+cins köpek olduğundan dolayı büyümüyormuş. Bu çocuğa sokakta bakabildiğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. O yüzden hamileliği sürecinde kullanmak için yavru köpek maması önerisine ihtiyacım var.

Temel iyi markaları biliyorum ( nd, proplan vs) malesef onu alacak durumum yok çünkü 3 köpek olduğu için bir paket hemencik biter ama kötü markalardan da almak istemiyorum. Orta kalite, orta fiyatta mama arıyorum. Golosi vs gibi... Mesela golosi iyi mi? Çok fazla önerinize ihtiyacım var

4 CEVAP

simbakedi

köpek mamalarının içeriklerini çok bilmiyorum maalesef ama size önerim bu mamanın yanında ona sürekli yaş mama ya da tavuk, balık, et, ciğer vs haşlayıp vermeniz olur. suyuyla birlikte verin hatta. mamalardan çok daha yararlı olur. tabiki bunu her gün yapamazsınız ama haftada 2-3 kere yapsanız gerçekten iyi olur. bu arada gerçekten yavru köpek gibi ne o öyle :D

Aleynademirtas

Bence mystic köpek maması deneyebilirsiniz hem çok uygun hem de içeriği kötü değil ara sıra kemik haşlayıp suyunu verirseniz de çok daha iyi beslemiş olursunuz

End_19

Felicia ya da bonacibo mamaları deneyebilirsiniz. Fiyat performans olaraka iyi mamalardır.

irmtnc3

Mystic, kucho, econature köpek mamasını öneririm Hafta da birkaç kere kemik haşlayıp suyunu ekmekle karıştırıp verebilirsiniz veya et, tavuk, ciğer gibi şeyleri haşlayıp ekmekle karıştırıp verebilirsiziz veya ekmek yerine makarna yapabilirsiniz Yumurta haşlayıp yağurt ile karıştırıp da verebilirsiniz Umarım sağlıkla bu dönemi atlatır Bu güzel yüreğiniz için teşekkürler