Kedim Kızgınlık Dönemine Girmiyor

Sofia_juju

Kedim bir keresinde 4.kattan düşmüştü çok şükür bulup veterinere götürdüK ama düştüğünden beri kızgınlığa girmiyor normal mi

7 CEVAP

Badem22

Çok garip, dişi ise yumurtalıklarında bir sıkıntı olabilir mi acaba veterinere danışın.

gabomb

Kaç yaşında? Düşmeden önce kızgınlığa ne sıklıkta giriyordu? Düştükten sonra herhangi bir operasyon geçirdi mi? Camlarınıza tel taktırdınız mı?

blue_hpood

dördüncü kattan düşen bir kedi için derdiniz bu olmamalı

Sofia_juju

@blue_hood
Veteriner'e götürdük tüm tahlilleri yaptılar ilaç verdiler ve vetriner hiç bir sıkıntısı yok dedi.
Sadece kızgınlığa girmediğin fark ettim bu konuda kavga aramayın

blue_hpood

başka bir veterinere götürün, testleri baştan yaptırın, camlarınızı ve balkonlarınızı file kaplatın. ardından birkaç ay zavallı hayvanın toparlanmasını bekleyin. sonra gelin.

AdaCoco

kedinizin yumurtalıklarında sorun olabilir. veterinere danışın. ayrıca kediniz tamamen iyileşince kısırlaştırın lütfen. camlarınıza fila yaptırmayı da ihmal etmeyin tekrar bu hâle gelmesin.

AdaCoco

*file