Kedi Kumu Tavsiye?

Siyamiyav

Kedi kumu kristal kum kullanıyorum tavsiyeniz var mıdır?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kristal kullanmayın çok zararlı. Everclean multiple cat öneririm. Bu pahalı gelirse sanicat active marsilya sabunu da güzel.

BlueIce

Bentonit kalın yada ince kum kullanin topaklananlardan

every clean kesinlikle tavsiye ederim

Reyyanhan

Sanicat ten memnun olmayan yok. *******ta indirim de . Kaçırma bence. Sanicat active marsilya sabunlu

BlueIce

Kullanmayin ondan kediniz enfeksiyon kapabilir

Siyamiyav

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda değiştiriyorum hatta şuan şiparişimi vericem kumun bakıp

Siyamiyav

Proline portakal kokulu topaklaşan nasıldır sizce?

SelinTuksal

Ben sanicat kullanıyorum memnunum

yasement

Fena degil proline

Bayanminnak

Sanicat kullanıyorum ben de. Cok memnunum

KRistal kum zararlı ve berbat vancat güzel ever clean aldım sanicat aldım ama vancat'den başkasına tuvaletini yapmıyor biz memnunuz