Vitamin?

Glman

Bu vitaminleri kullananlar var mı acaba iyi midir?

7 CEVAP

dollfacepersian

Benim kızımda iki aylık ve bulduğumda güçsüz ve zayıftı. Süt tozu ve beaphar junior pastle kullanıyorum güçlenmesi için. Bence yavru kediler için olan vitaminleri tercih etmeniz daha iyi olur. Beaphar haricinde gimcat baby pastle veya baby tabs da güzel ürünler. Süt tozu kullanmak isterseniz ben Gimcat markasını kullanıyorum,Bio pet Active markasınınki de güzel

KedimVar

Ben Dr. Clauder's ın malt macununu kullandım ve hiçbir işe yaramadı. Yine kusarak çıkardı. Onun için ürünlerini beğenmiyorum. Gimcat çok iyi onun vitaminlerini deneyin derim.

dollfacepersian

Dr.Clauders markasını hiç kullanmadığım için bilemiyorum.Yavru kediniz için mi soruyorsunuz acaba?

Cotontzu_Siri

Ben pek beğenmiyorum. Gimcat, naturalis adramys ve beaphar önerebilir.

Glman

Evet kedim 2 aylık ve çok zayıf aldığımızda kedi nezlesi vardı şuan yeni yeni geçiyor aşılarını da yaptıramadık o yüzden bağışıklığı güçlensin istiyorum kiloda alsın diye uğraşıyorum

Cotontzu_Siri

...im

Glman

Teşekkür ediyorum hepinize