Kedi Kumu Önerisi

Kader767803

Memnun kaldığınız kedi kumları nelerdir

4 CEVAP

tyguler

MırMır Aktif Karbonlu memnunum. topaklaşmasi koku hapsetmesi güzel. toz oranı için 0 diyemem ama çok da değil.

gabomb

Sapphire kullanıyorum topaklanabilen çam peleti. Toz yapmaması ve klozete atılması cidden çok rahatlatıyor. Tek eksisi kakasını tam kapatamayabiliyorlar büyük taneleri olduğu için o da kullandığınız mamaya göre koku sorunu yaratabilir çok nadir de olsa.

Minigimmm

7 8 çeşit markanın kumunu denemiş biri olarak Reflex'i tek geçerim. Ayrıca filtrele kısmından merak ettiğiniz konuyu taratip daha önce sorulan sorulardan okuyup merak ettiğiniz konu hakkinda varsa soru ordan fikir edinebilirsiniz.

Phoenix3

Ewox kum şimdiye kadar kullandığım en mükemmel kum ve petlebide 30 lira civarı sadece fiyatı da çok uygun. İlk başta kaba dökerken baya tozutuyor ama sonrasında sadece 10/2 lik bir tozutma oluyor maksimum. Topaklanma konusunda gerçekten çok çok iyi. Resmen üstüne falan vurmanız lazım dağılması için. Sadece nadiren bazıları parçalanabiliyor o kadar. Koku hapsetmesinden de gayet memnunum. Hemen hemen aynı fiyattaki proline kumla karşılaştırırsak tekte rahat eler