Kedi Maması

Siyamiyav

Kedi maması olarak tavsiye edebileceğiniz 2 3 aylık erkek için kaliteli ve uygun fiyatta

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bozita kitten

SelinTuksal

Birt care crazy

Hadi bozita tamam da brit care de çok berbat ya içeriği hoşuma gitmedi
Profine olabilir daha iyi bir seçenek tamam pirinç ve mısır içeriyor olabilir ama diğerlerine bakılırsa et oranı daha yüksek

Cotontzu_Siri

Profine brit firması tarafından üretiliyor

Senaaaaaaaa

Bozita 1 kg 30 Belki o kadar vermez Sana La Vital Öneriyorum hemde %50 indirimde
http://urun.***.com/kuru-mama/lavital-kitten-somonlu-yavru-kedi-mamasi-11-2-kg-skt082017-P198606834