Kedimin Burnuna Bir Şey Kaçmış Olabilir Mi?

miiv

Kedim hapşırmaya başladı ilk cam önünde veya yerde uyuduğu için üşüttüğünü sandım ama burnunun ucu şişti ve su içerken veya yemek yerken sürekli hapşırıyor pazae günü veterinerimiz kapalı kendim ne yapabilirim bir şey kaçtıysa nasıl çıkarabilirim?

3 CEVAP

Ebrarh

veterinizin numarası varsa arayıp danışın, burda birinin vereceği öneriyle kediniz daha kötü olabilir

Superisi814

Merhaba,
Burnuna bir sey kacmis olabilir.Ari ya da turevi sokmuş , alerjik reaksiyon gostermis olabilir.
Alerjik reaksiyona karşi antihistemanik surup verilebilir.Resmini cekip hekinize ulastirin mumkunse.Mutlaka dozu icin de hekiminize sorun ,yasina vb.bagli mg degisebilir.
Bir sey kacmis diye kurcalamayin.Istemeden zarar verebilirsiniz.

indovf

Bir şey kaçmamış da olabilir o nedenle lütfen çıkarmak için bir şey yapmayın. Daha çok zarar görür. Hatta hiç bir şey yapmayın. Yarın hemen götürürsünüz veterinere