Kedim Duvara Çarptı :(

sarpyilmaz

Arkadaşlar bu sabah oyun oynarken kedim oyuncağın peşinden koştu koştu duvarı görmedi duvara çarptı sonra da bebeğim oyuncağı falan bıraktı yatağıma yattı bir kaç saniye miyavladı sevdim sustu şu an hala biraz durgun gibi bir sorun olur mu ?

4 CEVAP

Siyamiyav

Yavruysa sıkıntı olabilir kafatasları yumuşaktır genelde gerçi benimkide kapılara çarpıyor genelde ama birşey olmuyor. Geçmiş olsun

KedimVar

Benimkiler de sağa sola çarpıyor. Koşarken kaç kere kafasını masaya çarptı biraz durdu sonra koşmaya devam etti. Koltuk tepelerinden yere düştü. Hatta bir keresinde koltuktan masanın üzerine atlamaya kalkıştı şapşik ama atladığı gibi kafasını masaya çarptı ve yere düştü. Sonra da şaşkın şaşkın bakınıp koşmaya devam etti. Hiçbir şey olmadı. Ben her seferinde güldüm çok komik oluyorlar çünkü :D

Cotontzu_Siri

Site de çok yapıyor onu :D

Cotontzu_Siri

Siri*