Tekrar Soruyorum

sarpyilmaz

Arkadaşlar dün işim vardı gittim kedim yaklaşık 6-7 saat evde tekti geldiğimde kapıyı açtım yatağımdan koşa koşa yanıma geldi miyavladı sevdim oyun falan oynadık sizce çok sıkılıyor mudur evde oyuncakları falan var yatıyor uyuyor yemek falan yiyor 2.kedi almayı düşünmüyorum da ondan bir daha soruyum dedim :( aranızda hiç böyle yapan var mı yani günde 6-7 saat yalnız bırakan

10 CEVAP

KedimVar

Evde kendi boyutunda oyuncaklar koyun. Bizimki tek kediyken biz tatile gidince öyle yapıyorduk. Alışmıştı onlarla oynamaya. Ben yanındayken bile gidip oyuncak köpeğiyle oynuyordu dövüşüyordu tekmeliyordu ısırıyordu sanki gerçekmiş gibi. Hatta biraz abartıp kafasını da kopartmıştı :D

KedimVar

Ama o kediden kediye göre değişebilir :)) bazı kediler yalnız kalmayı sever evde insan olsun olmasın fark etmez. Bazı kedilerse hiç sevmez yalnız kalmayı. Yanında sürekli biri olsun ister. Hepsinin karakteri farklı.
@sarpyilmaz siz de kendi kedinizin karakterine göre davranırsınız. Yalnız kalmayı sorun etmiyor da olabilir ediyor da olabilir.

Siyamiyav

Arkadaşım çok iyi anlıyorum seni benim kedimde yeni 3. Bakışın 2si annemlere ve ben yeni evliyim eşimde çalışıyor kedim Evd e bazen 10saat bile yanlız kalabiliyor bende bu yüzden vermeyi denedim ama olmadı çünkü alıştım açıkçası birşey olmaz bireysel hayvandır mamasını suyunu eksik etmedikten sonra

sarpyilmaz

Teşekkürler içim rahatladı :)

Siyamiyav

Rica ederim. Ona oyuncaklar alın yeter sıkılmasın diye iyi gğnlsr8

betulaltundal

Benim ailem çalışıyor ben de okuyorum bu yüzden kızım evde gündüz yalnız kalıyor tabi ki içim gidiyor oyuncak vs bıraksam da ama eve geldiğim zaman beni karşılayıp sonra geri gidiyor ben varken de tek takılıyor yani bence yetişkin kedilerin mizaçları yalnız takılmak

TarcinBey

Bende bazen uzun süreli birakmistim oynadigindan emin bile değilim mamasi suyu eksilmisti ama cikarken tv ünitesinde oturuyordu gedigimde hala oradaydi. Sanmiyorum çok oynafigini

Mavis276

Bence sizi özlemiştir