Hediye Alıcam Öneriii

Kidii

Anket

1. Resiim
(25 oy)
2. Resiim
(45 oy)
Toplam (70 oy)

Kuzenimin yeni kuşuna hediye alıcam oyuncak düşündm anketr bakar mısınız?

21 CEVAP

Melisao

  1. daha kaliteli gibi duruyor

Cubik

Bana birincisininden korkar gibi geldi. İkinci resim mükemmel ama

Warriorsans

2.diyecektim ama kuşlar tünekli olan versiyonları var bunların onu daha çok seviyorlar bizde de var özellikle yavrular üzerinden inmez

teddybal

2.nin ahşap versiyonları var bizimkiler çok seviyor üstünde uyuyorlar, kumaş önermem çünkü kuş bu oturduğu yerde kaka yapıyor üstüne başına bulaşır bu üründe ve salıncağı da hergün yıkamanız gerekir. Ahşap kuş sağlığı için daha iyi diye düşünüyorum.

Assdfg

İkiside güzel

Kero22

kuşların alışkanlığına göre değişebilir kuzeninizin kuşu yatakta uyumayı seviyor ise yatağı alabilirsiniz