Kendime Kefir Vermeli Miyim

Sofia_juju

Kendime kefir vermek istiyorum bununla ilgili araştırma yaptım günde 1 tatlı kaşığı verilcekmiş. Ama ona bir şey olur diye korkuyorum.kendisine kefir vedip kedisi kusan yada fenalaşan oldumu

4 CEVAP

duman_cat_world

Kefir verebilirsiniz tabii ki çok sağlıklı. Haftada 2 kez 1 yemek kaşığı veriyorum herhangi bir sorun yaşamadık. Yoğurt gibu probiyotik etkisi görür ve sindirim sistemini rahatlatır. Içerisindeki kalsiyum kemikleri güçlendirir. Ayrica bağışıklik sistemini de guclendiren bir besindir, kefir.

Palyaco

Devamlı veriyorum 1 tatlı kaşığı haftada 3 sefer

Minigimmm

Kefir verebilirsiniz çok sağlikli. Içiyorsa ne âla. Hekimimiz bagirsaklar için doğal probiyotik demisti ama bizimki sevmediği icin şiringa ile zorla içiriyodum sonra kefir almayi biraktim

simbakedi

a101de altınkılıçın laktozsuzu var o tavsiye ediliyor. kedime aldım ben ama içmedi hiç