Kedi Malt Önerisi

Sofia_juju

Kullandığınız ve beğendiğiniz kedi maltı önerirmisiniz

10 CEVAP

Arzuarslan

Beaphar kullanıyoruz biz aylardır. Kedim çıldırıyor onun için. İşe de yarıyor tavsiye ederim👍🏻

Renklipati

Gimcat veya plas biopetacive kullandım en sevdiği zoovital oldu bunların içinde hiç birinde tüy yumağı sorunu yaşamadım belirteyim

Renklipati

Vets Plas yazı çıkmamış tam

tyguler

biofeline
gimcat
dr. caluders
bio petactive
vets plus
beaphar

güzel markalar. ben biopet ile vets plus kullandim ikisini de begenmedi zorla yediriyorum ama ise yariyorlar.
şu an biofeline ürünleri trend.yol da indirimde haberiniz olsun. 23 ağustosta bitiyor indirim.

Snzlc

vets plus gimcat ve zoovital üçünü de beğeniyorum.

EcrinEla

Vets plus ve gimcat kullandım şuana kadar çok memnunum ikisinden de kedilerim bir kere bile tüy yumağı kusmadı onun dışında beaphar,trixie,biofeline,dr clauders öneriliyor genelde

eneskolon

Gimcat malt soft extradan çok memnunum

eneskolon

Gimcat malt soft extradan çok memnunum

duman_cat_world

Gimcat Malt Soft Extradan çok memnunuz 🐾 Vets Plus hediye olarak gelmişti denemiştik tam fiyat performans ürünü 👍

Alternatif olarak ben denemedim ancak Biofeline veya Trixie tercihlerim arasında olurdu ✌

Minigimmm

Vetriline markasının maltını kullaniyoruz severek yiyor ve diskisinda tuyleri gorebiliyorum etkili olduğunu duşunuyorum. Markanin sadece vet. Kliniklerine dagitimi var. Dilerseniz instagram sayfalarindan inceleyip cevrenizdeki hangi klinikte bulabileceğinizi sorup öğrenebilirsiniz