Tuvalet

Gunes2410

Yavru köpeğin günde 5 kez kaka yapması normal mi

9 CEVAP

betulaltundal

kıvamı, rengi düzgün ve kakada anormal bi durum yoksa endişelenmenize gerek yok şimdilik bence.. Tuvalet eğitimini tamamladığı zaman tutmayı öğrenecektir bu kadar sık olmaz ilerde. Ancak yeri gelmişken söyleyeyim, proplan çok iyi bir mama değildir.

Cotontzu_Siri

Hangi mamayı kullanıyorsunuz

Gunes2410

Proplan

betulaltundal

kıvamı düzgün mü peki?

Gunes2410

Evet normal

Gunes2410

Tamamdır teşekkürler

Cotontzu_Siri

Proplan yerine acana düşük tahıllı alın. Aynı fiyatlarda ve çok daha iyi.

Proplan elbette çok kaka yaptırır
Acana orijen gibi güzel bir mama alin kaka azalacak
Dışkı katı olmalı
Gunde genelde 3-4 kez yapıyorlar

Cotontzu_Siri

Ben rc kullanırken günde 8 (!) Kere yapıyordu. Neyseki onu sadece 3 gün kullandım.