Yalvarırım Yardım Edin Kedim Çok Feci Isırıyor

ecetopc

allah rızası için yardım edin 16 yaşındayım ne yapacağımı bilmiyorum kedim dümdüz yürürken gelip bir anda saldırıyor 1 yasında kısır, az önce elimde 3 yeri daha kanattı biri bildiginiz bıçakla kesmiş gibi kanıyor peçete tutuyorum şimdi hüngür hüngür ağlıyorum ona ne yapmış olabilirim her yerim yara içinde dışarıda gören, akrabalarımız arkadaşlarım ne oldu böyle jiletledin mi diye dalga geçiyor artık kaldıramıyorum zaten zorla eve getirdim şimdi de ailemin baskısını üzerimde çok hissediyorum aynı zamanda sınava da hazırlanmaya çalışıyorum ne yapmalıyım ailem daha fazla evde istemez böyle ısırmaya devam ederse ne yapacagım ben yalvarırım yardım edin allah aşkına biri yardım etsin

22 CEVAP

blue_hpood

durumunuzu çok iyi anlıyorum. benim kedim de benzer durumdaydı ve ben artık pes edip sahiplendirmiştim. neyseki iyi bir yuvası oldu fakat bu çözüm yollarından haberim yoktu. sadece sinir, stresle onu sahiplendirmek istediğimi söylüyordum. kollarım baştan aşağı kan revan oluyordu. oynamak için değil saldırmak için saldırıyordu. ben yedi-sekiz aylıkken sahiplenmiştim fakat küçükken öyle olmadığını söylemişti aldığım kız, ne kadar doğrudur bilemem tabii.. ama bizim evdeki şartlar da olumsuzdu, önce bunları gözden geçirmek gerekli:)

ecetopc

ingilizce biliyorum iyi seviyede link atarsanız bakayım çok teşekkür ederim

ecetopc

cok tesekkur ederim 2,5 aylıkken sahiplendim her zaman isiran bir kediydi ama bu sekilde kesinlikle degil cok kotu durumdayim su an gercekten ne yapacagimi bilmiyorum

ecetopc

çok sağolun izliyorum

ecetopc

çok sağolun izliyorum

Ozzey

Benim dedigim program oydu. Adini hatirlayamadim. Turkcesi de varmis. :))
https://m.youtube.com/watch?v=xVHX33xTeck

Sofia_juju

Kedinizle oyun oynarsanız yorulup elinizi ısırmayı bırakabilir