İlacı Fazla Yedi

Sofia_juju

Kedimin ağzında küçük bir yara var veteriner şırıngada bir ilaç verdi 0,5 verilecekti Ablam yanlışlıkla daha fazla verdi sıkıntı olur mu

2 CEVAP

Snzlc

ilaçlarda fazla doz zehirlenmeye sebep olabiliyor. sallanma kafayı tutamama ishal kusma iç göz kapaklarının belirginleşmesi ateş halsizlik iştahsızlık vs. hepsi zehirlenme belirtisi. bunlardan birini görürseniz hemen veterinere koşun. yine veterinerinizi arayıp fazla dozun zararı olup olmadığını öğrenmek erken müdahale etmenizi sağlar.

AdaCoco

fazla doz yan etki yapabilir. veterinere sorun mutlaka.