Kisir Erkek Kedi & Uriner Destek

koalandalago

Merhabalar, erkek kediler kisirlastirildiktan sonra uriner destek gerekli mi? Yoksa bir problem yasanmadikca gerek yok mu?

2 CEVAP

tyguler

bence mamadaki magnezyum fostor kalsiyum değerlerine bakmaliyiz. değerler biraz yüksekse üriner destek ürünleri kullanılmalı yoksa ileride sıkıntı olabilir. ama hastalık tedavi ürunleri degil önlem amaçlı gelistirilmis urunler tercih edilmeli. mesela biofeline

duman_cat_world

Mamadaki kalsiyum, fosfir, magnezyum oranlarına dikkat etmelisiniz. Brit Care bu konuda en iyi marka.

Bol su içmesini de desteklerseniz takviye kullanmaya gerek kalmaz bence.