Tüy Toplama Rulosu

LindaKibrit

Kedi tüyü için parex tüy toplama rulosu kullanan var mı? Nasıl? Veya tüy toplama rulosu kullanıyor musunuz?

8 CEVAP

Reyyanhan

Cat_dog_Love rulo insanların üstünde kalan tüyleri toplamak amaçlı kullanılıyor . Kedinin üstünde kullanmasaydiniz keşke.

miu

Ruloyu kedinin üzerinde mi kullanıyorsunuz ? !

Denizzzzzz

Ben sticky buddy kullanıyorum kullan atlara nazaran çok kullanıllı yıkayıp tekrar kullanıyorsun çanta boyu ike birliktw geldi bana fiyatıda uygun tavsiye ederim

SelinTuksal

Ben kullanıyorum. Aynı marka değil galiba ama işime yarayan ürün

LindaKibrit

:) teşekkür ederim

miu

Merhaba LindaKibrit, bende başka marka kullanıyorum tam kurtarıcı, sokakta benim gibi kedi mıncıklayan biriyseniz atın çantaya minik boylarıda var.

Bence furminator tarağı yeni asla tutamamaz kedim de denemiştim hiç güzel değil hiç tüyler bitmedi günde 15 rulo bile yetmiyordu sonra furminator ile tanıştım kedime de köpeğime de onu kullanıyorum

LindaKibrit

Teşekkür ederim cevaplarınız için.