Dudağındaki Yara Nedir?

Kediannesi12

Arkadaşlar kedimin dudağı böyle oldu nasıl oldu bilmiyorum siZce ne olabilir

5 CEVAP

Monserzk

Alerji ve bağışıklık düşüklüğünden olabilir aynı sorunu bizde yaşadık

sahraxfittiko

ben dudağında yara falan göremiyorum ama eğer ucundaki şişlik diyorsanız o gayet normal duduğı

Sofia_juju

Ben yara göremedim işaretleyerek atsanız daha iyi olur

Minigimmm

Bizim Minik beyinde boyle olmustu dudağı. O siyah yer soyulmus gibiydi ama soyulan o kisimda sanki sivilce gibi bir şey vardi. Resimden pek anlayamiyorum ama dudak çevresinde yara, sivilce irin gibi bir sey var mi ? Yoksa bir yere çarpmis veya isirmis olabilir var ise hekiminizle goruşun lutfen bagisikliklari duştuğu an boyle patlak veriyor bir yerden. Ben goz deri kulak solusyonunu sıkmıştim düzelmisti yada bir pamuğa sakıp ufak ufak dokundurup çekin gecmis olsun :)

Kediannesi12

Dudağı soyulmuş gibi siyah yer kalkmış diğer dudağı da öyle oluyor çözemedim