Ptt Avm Sitesi Alışveriş

deniznergis

p t t a v m sitesini kullanan arkadaşlar varmı içimizde kimi mamalar çok ucuza satılıyor 550 tl mamayı 300 tlye satıldıgı zamanlar oluyor bazen

2 CEVAP

deniznergis

@sznlc evet benimde aklımı kurcalayan durum 400 tl tutan alışverişe 60 tl kargo ucreti istemesi acaba dedim sistemde bir anormallikmi var. 11.97 satılan konserve mamaya kutu başına 8 tl kargo eklemesi .

gabomb

Bildiğim kadarıyla farklı satıcılar oluyor o sitede de. Satıcının güvenilirliğini kontrol etmek lazım.