Belediyede Kısırlaştırma

Belediyede kısırlaştırmalar sorunsuz oluyor mu? Bir de rahim iltihabi var bizim kizda.

6 CEVAP

Lils

Güvenilir bir belediyede yapılabilir. Rahim iltihabı için ekstra bir özen gerekli sanırım onun hakkında bilgim yok.

_SeNa

Belediyeler sadece sokak kedilerini kısırlaştırıyorlar diye biliyorum. Yorumlari da genelde pek iyi değil

simbakedi

ozel durumunuz varken tavsiye etmem asla

irmtnc3

Rahim iltihabı gibi önemli bir sorun varken asla belediyeye güvenmeyin Özel bir kılinikte tüm değerlerine baktırarak yaptırın bence

Palyaco

Güvenilir guzel biyerde yaptırın

Muezzabalim

Antalyadayız ücretsiz ve çok iyi kısırlaştırma yapan belediyeler var randevu alıp gidiyorsunuz kaç tane kediniz varsa tertemiz kisirlastiriyorlar