Schesır Yaş Mama

Ezgigoktay

Almak istiyorum haftada iki kez vermek üzere içeriği iyi mi kullanan var mı

10 CEVAP

Minigimmm

Kesinlikle alabilirsiniz, üst segment bir yas mama dedi hekimimiz. Benim icinde, icerik olarak ilk 5 te sayilacak yas mama markasindan biridir schesir. Kedimde severek yer. Schesir disinda merayida tavsiye ederim. Buram buram et kokuyor kaliteli. Schesir biraz sulu bir yaş mamadir.

duman_cat_world

Piyasadaki en iyi yaş mamalardan :) Haftada iki verebilirsiniz. Biz de kullanıyoruz ancak artık kedi çorbası kullanacağız yaş mamanın etini çok yemiyor çünkü.

koalandalago

Alabileceginiz en iyi yas mamalardan biri :) biz haftada 1 veriyoruz, cok memnunuz.

blue_hpood

içeriği çok iyi bir yaş mama:)

Palyaco

Ayda 8 adet kedi çorbası schesir ton balıklı kalamarli seviyor bizimki ve ayda 8 adet alıyorum 12..5 tanesi

Esims

Üst segment ve alabileceğiniz en iyi yaş mamadır schesir. Bende kendi yavrum için kullanıyorum, çok memnunum.

elifnzsahin

gonul rahatlıgıyla alabılırsınız cok kalıtelı bı mama

Gimlihanim

Gayet kaliteli bir mama. Kediniz seviyorsa gönül rahatlığıyla verebilirsiniz bence.

BusraLuti

Bu markanın çorba tarzında yaş mamaları var benimkiler bayılıyor :)

Patilehayati

Süper yaş mama benimkiler bayılıyor içeriği çok iyi kaliteli markalardan