Tuvalet Poşeti

sarpyilmaz

Tuvalet Kabının altına poşet kullanmıyorum sıkıntı olur mu

7 CEVAP

Minnak53

Hiçbirşey kullanmıyorum poşet vs ..
Vettenden aldım bir güzel yıkadım kumunu döktüm içine bu kadar
Topaklaşan kum kullanıyorum kürekle günlük alıyorum sonra üstüne azaldığında takviye yapıyorum ayda bir kezde tüm kumu boşaltıp yıkıyorum banyoda fair bulaşık det. İle .. sonra iyice duruluyorum kuruluyorum 5 dk havalandırıp tekrar sıfır kum dolduruyorum bu kadar ...

Başka biri daha sormuş ben tuvalet temizliğini böyle yapıyorum

Anonymus827062

Günde en az iki kere yapılan diski temizlenmeli! Poset vs gerek yok. Topaklasan kumu doldur wc kabına yaklaşık 1kg kadar. Sonra diski temizliği yaptıkça kürekle üzerine attığınız kadar kum ekleyin yeterli. Yani kısacası her daim temiz görünüm olmalı. Yapmazsanız zaten onlar kendileri rahatsız olup sizi uyarıyor. Ankara ve scotish fold böyle diğer cinsleri bilmiyorum:)

Anonymus827062

Selin Tuksal tuvalet konusunda hiç titiz değiliz sanırım baya usengec gördüm sizi

SelinTuksal

Ya bende hiç bişey kullanmıyorum.
Ursaminor
Ben günlük yapmaya üşeniyorum açıkçası. Kirlendiğini gördüğümde yada annem söylediğinde... bu da haftada 1,2 falan yapıyor

Minnak53

Selintuksal,
Günlük olarak temizlememiz gerek ama peki ya dışkı yapınca öyle kalıyor mu almıyor musunuz anlamadım da

SelinTuksal

Hayır zaten dışkılarını kuma güzelce gömüyorlar şu an küreğimiz kayboldu o yüzden kirlendiğinde komple kumu değiştiriyorum

Anonymus827062

Selin Tuksal tuvalet konusunda hiç titiz değiliz sanırım baya usengec gördüm sizi