Kedi Taşıma Çantası

Kedimi klasik boxlarda taşımakta zorlanıyorum. Sırt çantası tarzında bir ürün arıyorum ancak kararsızım. Hediye gelen bir astronot çantası var, birkaç kere veterinere götürürken kullandım çok keyif aldı dışarıyı izlemekten ama içine girmesi çıkması sorun oluyor ve burda tedirgin olabileceği ile ilgili çok yorum okudum o nedenle kullanmak istemiyorum. Böyle bir çanta alsam kullanışlı olur mu?

9 CEVAP

Phoenix3

Bazı kediler çok tedirgin olabiliyorlar ama bunlar içine girdikten sonra bağırarak kendini belli ediyor zaten sizinki içine girip etrafı izlemeyi seviyorsa sıkıntı olmaz kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama veterinerde tedirgin oluyor derseniz resimdeki tam ideal sizin için bence. Hem dışarıyı izler hem de irkilirse biraz daha kapalı olduğu için daha az tedirgin olur

ozge1985

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum. Klasik box hiç sevmediğim için almadım. Çantayı omzuma takıp rahatça etrafı seyrediyor veterinere giderken. İçine girerken bende sıkıntı yaşıyorum ama ödül mamasıyla kandırabilirsiniz çok zorlanırken 1 taneyi elden verin diğerini çantanın içine koyun girdiği gibi kapatırsınız🙂

theyusra

böyle bir çanta tabiki olur ama bu çanta olmamalı bence, çantanın fotoğraftan bile ne kadar kalitesiz olduğu anlaşılıyor. yeni modeller gelmiş çok güzel durumunuz varsa değerlendirin derim

melisberk

sırt çantalarının şeffaf plastikli olanları yazın kullanımda kediler için sorun olabiliyor, çantanın içi dışından daha sıcak olduğu için. o yüzden eğer sırt çantası alacaksanız kumaş ve fileli olanları tavsiye ederim.

simbakedi

arkadasimda boyle bir sey var ve cok memnun . bence kalitelisinden bulursaniz iyi olabilir. alti boylekedi oturunca cokmeyeninden mesela

Pofupof

Enipaty çantaları çok kaliteli ve geniş. Nefes aldıracak pek çok yeri mevcut.
Bi bakın derim

MunevverOzturk

Benim de astronot çantam var 2 kedim var büyük olanini ona koymuyorum alanı dar olunca kediler tedirgin oluyor ici dar gelmiyorsa kullanın ben küçüğümde kullanıyorum gayet memnunum ve kullanışlı da bir ürün

duman_cat_world

astronot taşıma çantaları önermiyorum Suzionline'nın bu yazısını okumanızı öneriyorum. astronot çantalar kısmında ne demek istediğimi anlayacaksınız. ayrıca yazı, fikir verebilir çanta konusunda.

Superisi814

Merhaba,
Astronot cantalar kediler icin konforlu degildir, insanlar icin konforludur.Bir cok veteriner de tavsiye etmez.Youtubedan izleyebilirsiniz.O naylonlar nedeniyle ici sicak oluyor.Kediler zaten strese girince bünyelerinde sicaklik artar , oldu mu iki kati.Üstelik yandaki gözü patileyerek acan ve oradan kacan kediler oluyor.Box benim icin de zor. Ustelik ben boxu sapindan degil, iki tarafindan hediye paketi gibi kaldirarak tutmak durumundayim.Patiliyor ve daha once boxin kapisini acti.Ne yapalim , arada sirada onun iyiligi icin katlanacagim bir mesakkat.
Sirt cantasi illa akicaksaniz fileli ve havadar olmali.Kediniz icindeyken çokmemeli.Bunlar önemli.