Kedimdeki Yaralara Bilgisi Olan Yardım Edebilir Mi

Batsy1

iki kedim var ve bu kedimin arka ayağı bu şekilde diğer kedimde de ufak ufak bu yaralardan var veteriner baktı fakat bunun mantar ya da iltihaplı bir şey olmadığını söyledi çarpma vs sonucu yara olmuş olabileceğini söyledi yaraların hepsi aynı tip görünüyor ne olabilir acaba bilgisi olan var mı? ilaç sürdüğüm için şu an ıslak görünüyor normalde tüyleri kapatmıştı

2 CEVAP

Azemm

Maalesef bilgi sahibi değilim. Sorunuz güncel kalsın diye bu yanıtı yazıyorum

Renklipati

Birbirini tırmalamış olmasınlar mı mantar böyle olmuyor zaten,sanki kavga yarası bunlar