Yavruları Ne Sokağa Atabiliyorum Ne De Evde Bakabiliyorum ?

Arkadaşlar sokakta iki tane yavru kedi buldum gözleri enfeksiyonluydu damlalarla iyileştiler eve getirdim bakıyorum ama kendi kedim çok şiddetli tepkiler veriyor ayrı bir odada bakıyorum onlara ama çok sorun yaşıyorum daha 1aylıklar sokağa bırakamam sahiplendirmek için yazmadığım sayfa site kalmadı burayada ilan açtım ama kimse istemiyor ne yapacağımı şaşırdım fikri olan yada yol gösterebilecek olanları bekliyorum

1 CEVAP

yalkuzak

merhaba, aynı durumu yasiyorum su an. maalesef ilanlardan kedi sahiplendirmek cok zor. veteriner hekiminizden rica edip, güzel fotoğraflarını çekip gönderin. sayfasında paylasırsa hekimler daha cabuk yuva buluyorlar.