Nd Dışında Mama

CalicoMia

ND son sıralar çok pahalı ve o kadar zam a bütçem yetmiyor. ND dışında önerebileceğiniz bir mama var mı?

12 CEVAP

End_19

İshal sıkıntısı olmazsa brit car önerebilirim

Bozita veya sanabelle

Lokumcukk

Refleks plus yavrular için kuzu etli olan

ben Bona Cibo kullanıyorum içeriği gayet güzel Türk malı bir mama oldugu için ithal mamalar gibi pahalı değil

Palyaco

Elexclision yada golosi tavsiye edicem mamalar

Kurta057

Bonacibo kullanmayın tuz oranı yüksek ilerde böbreklerdr sıkıntı yaşarsın kaliteli mama alın vetin dediği yoksa mamanın on katı fazlasını veteriner öderrisnz üstüne çok daha pahalı özel mama alırsanız

AdaCoco

Brit Care, Felicia, Golosi, Bozita.

simbakedi

brit care, bozita, sanabelle, exclusion. ndden daha dusuk butceli ve et iceren mamalar bunlar. gecisi uzun tutarsaniz hicbirinde sorun yasayacaginizi dusunmuyorum. aralarinda bozitayi kullandim memnun kaldim cok. marka mama sitesinden alabilirsiniz guvenilir. brit care en iyi icerikli olani aralarinda ama denemedim nd alamasam onu denerdim. bu sitede de milaluna10 kodu %10 indirim sagliyor haberiniz olsun

duman_cat_world

Bozita, Britcare, Sanabelle öneririm. En iyi Britcare 😊

CalicoMia

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ❤️

koalandalago

Instinct onerebilirim ben de :)

sahraxfittiko

brit care , bozita,mystic