Ölçek Kabım Yok :(

sarpyilmaz

Mama ölçü kabım yok nasıl ölçebilirim ??

35 CEVAP

Denizzzzzz

Acana'dan tester ürün isteyin yanında gönderiyorlar ölçü kabı ;)

yasement

Petshopa alisverise gittiginizde rica edin. Zaten ucret almadiklari birsey. Ama farkli mamanin olcu kabini verirlerse biraz farkeder agirliklar.

sarpyilmaz

Nereden temin edebilirim tester mamaları

sarpyilmaz

Free verirler mi ölçü kabını

sarpyilmaz

Zannetmiyorum petshop'un bedava vericeğini

yasement

Bedava veriyorlar tabiki

sarpyilmaz

Alışveriş yapmıyorum ama çok burdaki petshoptan genelde bu siteden alıyorum ürünleri

SelinTuksal

E bu site de de olması lazım royal canin in

sarpyilmaz

Var da 12-13 lira vermek mantıklı mı bir kaba

sarpyilmaz

Plastik bişey en nihayetinde

SelinTuksal

Ya ben de Denizzzzz gibi ölçmüyorum hiç bittiğinde dolduruyorum ölçüye gerçekten gerek yok. Boşuna uğraşmanıza hiiiç gerek yok. Klasik. Bittiğinde doldurun

sarpyilmaz

Nasıl ama kilosuna göre ayarlamam lazım mama ziyan olmaz mı onu nasıl ayarlayacağım

Cotontzu_Siri

Günde 3 öğün, birer avuç verin

pongul

mutfak tartısı alın. 5-10 kga dek olursa kedinizi de tartarsınız.

Cotontzu_Siri

Firma ile iletişime geçip tane ağırlığını öğrenin. Sonra paketin arkasına göre kedinizin günlük yemesi gereken tane miktarını hesaplayın. Teker teker sayarak bir bardağa doldurun ve sınırı çizin.
Veya (normal ml ölçü kabınız varsa) firma ile iletişime geçip kedinizin günlük kaç ml'ye denk gelecek kadar mama yemesi gerektiğini sorun.