Ölçek Kabım Yok :(

sarpyilmaz

Mama ölçü kabım yok nasıl ölçebilirim ??

35 CEVAP

Reyyanhan

Okadar yazdım uğraştım . Oda uğraşsın :)

Cotontzu_Siri

Bir avuç koy işte :P

Reyyanhan

Mamanin arkasında ne kadar yazıyor sa yemesi gereken .. bakkalda tart . Kasap da manavda. Sonra bi kaba koy küçük . Çizgi ile de belirt . Ondan sonra da o ölçüyü kullan

Denizzzzzz

Yaww reyhan ne gerek var benim dediğimi yapsın hem acana denemiş olur hem ölçü kabı olur :)

sarpyilmaz

Ben şey yapıyordum eskiden ölçüp koyuyordum kabına tüm gün orada kalıyordu mama yiyip yiyip oyun oynuyordu sonra acıkınca akşam falan bida yiyodu böyle daha iyi değil mi

aliberken

Çevrenizdeki petshoplardan isteyin vermezlerse ******* çok ucuza satıyor almak isterseniz bakabilirsiniz.

aliberken

Güvenilir site ve paketlemesi çok iyi :)

aliberken

Kapıda ödeme ücreti 6 tl

Reyyanhan

Tart . Mutfak terazisi ile

Denizzzzzz

Ben hiç ölçülü vermiyorum yaaa bittikçe tazeliyorum ama çok obur bir kızım yok sanırım ondan sıkıntı olmuyor

sarpyilmaz

Marketlerde falan satılıyor mudur ölçek kabı

Reyyanhan

Hayir

sarpyilmaz

Nasıl ayarlıcam

Reyyanhan

Mama sipariş in de gelir .. hangi mamayi kullanıyorsunuz

sarpyilmaz

Britcare'da yok