2,5 Aylık Büyük Irk Yavrular İçin Felicia Mama Önerir Misiniz

Hasant92

Büyük ırk yavrular için kuzulu somonlu hangisi iyidir?, N&D kullandım köpek ishal oldu kademeli geçiş yaptığımız halde felicia nasıldır kullanan var mı

6 CEVAP

Lils

Felicia iyi bir mama değil. Ev kedileri için alınabilecek en düşük segment mama felicia vb. içerikleri bence. Sizin köpekmiş ama benzer içeriktir büyük ihtimalle.

Hasant92

Brit care ile felicia arasında kararsızım ikiside içerk olarak kuzulusu birbirine benziyor, yerlinin avantajı daha taze olması ithal mamaya göre

simbakedi

bozita da bakabilirsiniz kedi mamalari gayet guzel ama kopek mamalari hakkinda fikrim yok

theyusra

pro plan deneyin bence ya da aroma değişikliği yapın

Bozita deneyin bence. Markanın ürünleri genel olarak iyi ve uygun fiyatlı.

tacoberry

felicia guzel degil, antialerjik yazmasina ragmen kedimde alerji yapti. internetten sikayetlerine baktim, benim kedim disinda alerji olan bir suru kedi olmus, antialerjik yazmasa almayacaktim zaten. antialerjik yazmasina ragmen alerji yapiyor buna dayanarak kotu diyorum.