Kediler Sallanarak Uyurmu

SelinTuksal

Belki daha önemli sorular vardır özür dilerim sizden ama aklıma düştü birden. Kediler bebekleri salladığımız gibi uyur mu? bu kediden kediye değişebilir mi? Böyle

7 CEVAP

ursaminor

İnsan bebeklerini de ayakta sallamak doğru değil. :(
Bebeğin sersemlemesine neden oluyor.
Boyut olarak kedi bebekleri çok daha minikler. Bize hafif gelen bazı hareketler onlara ağır gelebilir. Gelişimleri tam olarak tamamlanmadan önce kedi bebeklerini özellikle kafa bölgelerini hızlıca sarsmaktan, sallamaktan kaçınalım ;)

TarcinBey

Hiç sanmiyorum her yerinizi cirmalayabilir :)

Ervazkll

Eve misafir geldiğinde kızım(kedim) strese giriyor ve geceleri ayakta kalıyor sallayarak uyutmak durumunda kalıyorum ve bundan keyif alıyor eminim ki 😂

SelinTuksal

Bizimkilerin tırnaklarının da uzunluğunu düşünürsek haklısınız :)))

Goupe

hayır uyuyacaklarını düşünmüyorum
dışardaki araba sesine bile uyanıyorlar salladığında hiç uyumazlar.

SelinTuksal

Ben bunlara hiç kediymiş gibi davranmadığım için bunlara merak ettim :) teşeküür ederim arkadaşlar aldım ben cevabımı