Soru Değil Merak

Ebrarh

allahım sitede öyle sorular var ki kurban oluyim ya.. ben bu siteyi 2 sene önce keşfettim neredeyse 1 sene aktif kullandım alışveriş için 2gün önce kullaniyim dedim tekrardan yarabbim kedisinin memesini atıp bunlar ne diyen niye miyavlıyo niye kumunu kazıyor niye pisi pisi diyorum bakmıyor .. sitenin yaş ortalaması 10-12 mi oldu acaba aşırı merak ediyorum hayvanlar kimlere emanet. önemli soruları olan öneri almak isteyen kullanıcı yorumlarını engelledikllerini düşünüyorum. site çok güzel amaçlara hizmet ediyor burda hayvan ırklarına karşı bilgi verenler var mama kum deneyimlerini yazanlar bunlar çok değerli fakat şu ciddi anlamda sormak için soranlar bu kişilerin önlerini kapıyor.

4 CEVAP

simbakedi

size katilmiyorum bu konuda. acil bir durum oldugunda basliga genelde acil yaziyorlar ya da soruyu goren soruyu guncel tutmak icin cevapliyor ki herkes gorsun. birkac ay once surekli sacma sapan sorular soran kisiler vardi ve hep ayni kisilerdi bunlar. bir kisinin gunluk 6-7 sorusu oluyordu abartisiz. bence su an duzelmis hali en azindan ayni kisiler sormuyor. tecrubesiz olan olabilir yani ben cok takilmiyorum bu konulara. sonucta onlar da burdan o seyin meme oldugunu ogrenip bu sitede durmaya devam ederlerse bilgi sahibi olurlar, belki yarin obur gun bize tavsiye verirler. bundan dolayi fazla soruya degil de ayni kisiden gelen bir suru sacma sorulara karsi tiltim ben :D

Ebrarh

aslında ortak savunduğumuz şey var acil yazma nedenleri zaten çok fazla saçma soru kalabalığından ayrışmak istemeleri

MunevverOzturk

Ya sacma soru diye nitelendirmeyelim bence cidden bilmeyen vardir ben kedim ameliyat oldu dikisleri vardi sivilceye benzettigim seyler gordum orada veterinerime sordum meme ucu dedi ameliyattan dolayi traslanmisti ve ben erkek kedilerde meme ucu oldugunu orada ogrenmistim doktor bana gülmustu ve kedim 13 aylıktı (: Bazı sorular bana da cok sacma geliyor ama ciddi soruyordur belki diyerek yardimci olmaliyiz diye dusunuyorum

simbakedi

evet ama dedigim gibi tecrubesiz olanlara da kizamiyorum bu konuda :) yas kitlesinin asla 10-12 oldugunu da dusunmuyorum ama soruyorlar iste belki merak ediyorlardir falan.