Farklı Yaş Mama Verilir Mi

Ezgigoktay

Kedime babam heves edip farklı farklı markalardan yaş mamalar almış çoğu da kaliteli markalar.Farklı farklı versem bir problem olur mu öyle yapan var mı?zaten çok belirli kullandığım bi marka yoktu ama endişe ettim

4 CEVAP

koalandalago

Farkli farkli mamalari verebilirsiniz. Her gun duzenli olarak yedikleri bir sey olmadigi icin degisiklik rahatsiz etmeyecektir. Biz haftada ya da 2 haftada bir veriyoruz. Kullandigimiz marka ve icerik degisiyor. Hic sorun yasamadik. Icerik iyi olduktan sonra ve abartmadikca sorun olmayacaktir. Arada bir dis fircalamakta fayda var. Bazi kedilerin dis eti hassas olabiliyor cunku. :) Su an bir sorun olmasa da ileride olabilece sorunlarin onune gecmis olursunuz.

cat_expert

Araya en az 3 gün koymanız kaydı ile sorun olmaz. Zaten beğenmezse yemeyecektir.

Lils

Sıkıntı olmaz

simbakedi

ben icerik okuyorum guzel gelenin markasina bakmadan aliyorum sorun olmaz yani :D kedinizin sevip sevmedigi olur belki o kadar. ayrica haftada 1-2 veriyorsaniz yavru ya da yetiskin yas mama fark etmez. benimki de yavru ama farkli tatlar denesin diye yetiskin yas mama da aliyorum. asil besin kaynagi kuru mama cunku