Yolculuk

TarcinBey

KEDIMLE ŞEHİRLER ARASI YOLCULUK YAPMADIM ÖYLE PLANIMDA YOK ZATEN AMA BU YERDEN BU YERE GIDERKEN OTOBÜSLE SEHIR ICI KAFESTE OLDUĞU IÇIN ÇOK STRESE GIRIYOR ALTINA KOYDUĞUM GAZATEYI BILE YIYOR KAFESTEN ÇIKARINCA KAÇMAK ISTIYOR. BERABER GITTIGIMIZ YERLERDE YA VETERINERI YA DA ESKI SAHIBI AMA ONLARDA GIDIS DÖNÜŞ 4_5 SAAT SURUYOR. NASIL SAKINLESTIREBILIRIM

5 CEVAP

SelinTuksal

Kedi nanesi veya lavanta yağından birkaç damla olabilir.

Pijama

Suyuna mi damlaticaz ? Bende ayni durumdan muzdaribim

SelinTuksal

Lavanta yağını suyuna damlatabilirsiniz veya kedinin yalayabileceği bir yerine sürebilirsiniz. Kendini temizlemeye çalıştığında o lavanta yağını içmiş olacaktır zaten. Ama miktarı konusunda pek fikrim yok. Kızgınlık dönemi için sakinleştirme yöntemleri araştırdığımda lavanta yağı ile karşılaştım. Kedi nanesine de burdaki üyeler sayesinde ulaştım

SelinTuksal

Bir kaç damla yeterli olabilir