Sandycat,Mırmır,Refleks…

DIVINA

Sandycat, mırmır, vancat, refleks bu markaları kullananlarınız var mı aranızda ? Proline extra kullanıyordum ama çok tozutmaya başladı kedim de hapşırıyor bu yüzden. Tozu minimum düzeyde uygun fiyatlı kedi kumu önerir misiniz ?

5 CEVAP

duman_cat_world

Mırmır ve Reflex kullandık gerçekten memnun kaldım Ever Cleana yakın performansları var :) Bunlar biraz pahalı gelirse Vancat de güzeldir topaklar taş gibi oluyor ve hiç koku olmuyor. yalnız biraz tzoutuyor. prolinela kıyaslanamaz bile.

duman_cat_world

Bu arada tercih ettiğiniz kumlarda kokusuz (naturel) veya aktif karbonlu kum kullanmanızı öneriyorum.

Seymaaacaan

Reflex te toz sadece başta dökerken oluyor

theyusra

reflex kullanmıştım ben toz minimum seviyede gerçekten, diğerlerini bilmiyorum malesef

DIVINA

Teşekkür ederim. Prolinela kıyaslanamaz derken ne demek istediniz hangisi daha çok tozutuyor ? Benim için tozutmaması en önemli etken çünkü.