Mystic Yavru Kedi Maması

Kedibeho

Uygun fiyatlı mama aramaktayım kullananlar mystic yavru kedi maması nasıl

12 CEVAP

duman_cat_world

Mystic içeriğine güvenemiyoruz tüm forum olarak :D O fiyata o içerik biraz imkansız çünkü... Golosi alabilirsiniz yaklaşık Mystic fiyatında içeriğe güvenebiliyoruz güzel bir içeriği var.

Lils

Şubattan beri kullanıyorum memnunum.

Snzlc

ben almıştım ama kedim sevmeyince sokaktakilere verdim.

Lunaveelmas

Fiyatı ve içeriğine göre güzel

Kedibeho

Teşekkürler

Lils

Golosi de et ve et türevleri var maalesef. Yine de tri mix ve sığırlı çeşidine göz atılabilir.

patileia

yemedi maalesef, teyzemgilin kedisi de yemedi aynı şekilde

Azemm

Biz birkaç aydır kullanıyoruz. Kedimin tüyleri çok yumuşadı, parlaklaştı. Dışkısının formu çok güzelleşti... Yemeyi de çok sevdi. Kısacası bize çok iyi geldi. Her kedide aynı etkileri göstermez tabii ki. 300 gram numune alıp deneyebilirsiniz... İnstagram sayfasından ya da hermos pet fooda mail atıp numune isteyebilirsiniz...

Azemm

Açıkçası ben içeriğine güveniyorum. Yurt içinde üretilen bir mama. Forumdakilerin geneli fransa ve nestle menşeili 2-3 mamaya gözü kapalı çok mükemmel harika damgası yapıştırmış durumda. O Fransa menşeili mama Avrupa'da 18 ile 30 birim arasında değişiyor fiyatı. Ama 150 TL'den aşağı alamıyorsunuz. Çünkü ithalatçı firma kar farkı, kur farkı, gümrük derken fiyat çıkıyor da çıkıyor. Pahalı diye içeriği güzel damgası vuruyorsunuz. O Fransa menşeili mamanın içerisinde et yok bir kere. Nestle'nin mamaları deseniz kimisi %12 et türevleri, kimisi et var ama yarısından çoğu tahıl. Bunları tüketen çoğu kedide bir obezite durumu söz konusu. Fiyatına bakarak hiçbir mamaya güvenmeyin. İyi akşamlar.

End_19

İçeriği çok iyi görünüyor ama son zamanlarda ishal olayı çok oluyordu diye biliyorum

Azemm

Bu arada bahsettiğim de çoklu paketleri. Yoksa kilo başına 8-10 birim para düşüyor :)
Onlar ne alıp yediriyor derseniz basit bir örnek "Josera"

Seydacelk

Uzun süredir Mystic mama kullanıyoruz. Başta ishalimsi yumuşak kakaya sebep oldu yetkilileri çok ilgili bu konuda çok memnunum. Protein miktarı yüksek olduğu için yapabileceğini söylediler. Kedim severek yiyor şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Gurme kedi mamasına geçiş yaptık 6 aydan sonra. Açıkçası tüy dökme gibi sorunları ortadan kaldırdı. Ben çok memnunum. Dediğim gibi marka çok ilgili. Tavsiye ederim fakat her kedinin bünyesi farklı