Kedim Sürekli Kasınıyor Lütfen Yardım

Kedim hep kaşınıyor evden ole mama falan pek vermıyoruz proplan somonlu yiyor ıc dış ıkı ayda bir asla gecikmez ama kasınıyor cenesının altını yara yapmıs sureklı mıyavlayıp cenesını yuzunu kasıtıyor sırtının aynı yerı kaşınmakta mı ne dokuldu sonda cenesı yara hep kasınıyor aylardır beş veterınere gosterdım net bısey dıyen yok en son alerjık mama mı ne onu onerdıler çok pahalı ya ne yapabılırım

7 CEVAP

Palyaco

Kullandınız kum tozutuyormu oda kasindiriyor kedileri ve hapsirmasi ona işaret

diablerose

veteriner kazinti aldi mi

Snzlc

siz bence ikinci bir veteriner görüşü alın. alerji egzama mantar vs. olabilir.

yok almadı kazıntı kafasının arkasında zaten kızarıklık yok baska yerlerıde dökülmüş yenı sımdı cenesınde yenı yara var kaşınıyor dıye dort beş veto gezdırdım ama sebebini net dıyen yok

Alerji gibi sürekli kalınıyorsa. Somona alerjisi olabilir veya mamanın içindeki herhangi bir şeye. Mama değiştirerek denemenizi öneririm öncelikle

End_19

Mantar olabilir belki mavi ışıkla bakılması lazım