Değişik

TarcinBey

KEDİMİN KEDİMİN BANA GÖRE SERGİLEDİGİ ÇOK DEĞİŞİK Bİ HAREKETİ VAR. BU Bİ SORUN DEĞİL AMA NEDENİ NE OLABİLİR DİYE MERAK EDİYORUM. NE ZAMAN TUVALETE GİTSEM HEP KOŞA KOŞA YANİMA GELİYOR UYUYOR DAHİ OLSA HİC SES CİKARMADAN GİTSEM NASİL HİSSEDİYORSA KALKİYOR TUVALETE GELİYOR ETRAFİMDA DOLANİYOR. DEDİĞİM GİBİ Bİ SORUN DEĞİL AMA NEDENLERİNİ MERAK EDİYOEUM

2 CEVAP

SelinTuksal

Genelde tuvaletin kapısını kapalı tutuyorsanız orayı bilmiyorsa merak ediyor ve bunun içn de sizi kullanıyor olabilir :)

Goupe

benimde aynı ya deli edecek sapık. ne zaman tuvalete girsem kapının altından bakıyor . yatıyor birde mırlıyor kovsam elimi tutmaya çalışıyor. merak işte :D