Pro Plan Liveclear Hindili Alerjen Azaltan Yavru Kedi Maması 1,4Kg İndirim.

gulgez06

Deneyen varmı... Çok seçici kedim var denemek istiyorum şuanda da indirim de denemek isteyen kaçırmasın

15 CEVAP

gulgez06

7 Ay falan n&d denedık artık en son kuzulusunu denedım ondan da nefret etti. Ne illet birşeymiş asla birdaha bulaşmayı düşünmüyorum onlar tadını begendikçe bende mutlu huzurlu oluyorum 10 15 yıllık ömrünü de tadına vararak yaşasın yavrum. Allah ne kadar ömür verdiyse veterınerımız de öyle dedi içeriği ne kadar iyi olursa olsun kedi beğenmedikten sonra önemı yok dedi katılıyorum ona çünkü yemeyince faydalı olan besinleride almamış oluyor.

gulgez06

@simbakedi Bu sitede çok teşekkur ederim 😍

Palyaco

Scotish fold lar mısır olan mamaları pek sevmiyor

simbakedi

bu sitede ise milaluna10 kodu %10 indirim daha veriyor

gulgez06

@Palyaco kedim proplan kitten mamaya ve royal canıne bayıldı. Acana ve n&d yemedi isteyerek. Biliyorum rc ve proplan hamburger . Acana ve n&d ıspanak brokoli gibi bakıyorlar ama yemedikten sonra elimden gelen birşey yok.

Palyaco

Evet haklısınız ozaman gerçekten çok seçici oluyorlar

Palyaco

Benim kedimde yemiyor acana orijen nd cok ama cok uğraştım

simbakedi

hayir istediginizi yedirebilirsiniz kedinize biz sadece icerik olarak yorum yapiyoruz. proplan yiyerek de uzun yasayan var, nd yiyerek de ev yemegi yiyerek de. kedinin bunyesine bagli seyler bunlar. nd iyi geldigi halde proplan, rc yedirseniz bence gereksiz olurdu. kedi yemedikten sonra ne yapacaksiniz kotu mamalar degiller zaten. sadece fiyatlarini hak etmiyorlar benim gozumde o kadar. rc icin aynisini soyleyemem o bence hic hak etmiyor :D

gulgez06

@simbakedi çok haklısınız güzel yorum için teşekkur ederim çabam onlar mutlu olsun yesin diye çok yesin güçlü sağlıklı olsun mamaları önüne sererım boğazından esirgemem asla.

Palyaco

Bizimkide exclision seviyor dün brit care karıştırdım fena bir koku oldu 1günde tuvaletinde hemen deyistirdim

simbakedi

biz dunyalari onlerine sermeye calisiyoruz imkanimiz boyutunda ama pasalar oyle degil dunyalar zaten benim sen neyin cabasindasin havalarinda :D

Palyaco

Evet indirim kodu calisiyor

gulgez06

Fiyattan kaçındıgım için değil proplan ve rc de fiyatını hak etmeyen mamalar ama kedime denemediğim mama kalmadı zayıfladı artık. Bu mamalar sayesınde vitaminler sayesınde topladı kendini.

gulgez06

EXCLİSİON MAMAYI DENEYECEGIM ŞU MEŞHUR MAMAYI MERAK EDIYORUM.

gulgez06

@simbakedi gerçekten tespiti doğru yaptınız :)